Президент призначив колишніх міністра оборони Коваля та керуючого компанії "Богдан" Гладковського першими заступниками секретаря РНБО.
Кабінет Міністрів готується підвищити мита на імпорт на 5-10 %, крім товарів "критичного імпорту", перелік яких буде визначено найближчим часом.
Міністерство економічного розвитку в рамках дерегуляції планує відкликати 177 ліцензій, що створюють адміністративний тиск на бізнес; час реєстрації підприємства скоротити до двох днів; ліквідувати дозвільні структури й передати функції, що залишилися, до центрів адміністративних послуг.
Генеральна прокуратура відновила слідство у справі Гонгадзе.
Прокуратура відмовила Грузії в екстрадиції колишнього президента Саакашвілі та екс-міністра юстиції Адеішвілі.
За колишнього лідера Партії регіонів Єфремова внесено заставу, його випущено з-під варти. МВС і СБУ стверджують, що тримають місце його перебування під контролем і не дадуть йому втекти з-під слідства.
У січні роздрібний товарообіг в Україні знизився на 22 %, порівняно із січнем 2014 року. У Луганській області він впав на 90 %, у Донецькій – на 68 %.
За цей самий період роздрібні ціни на сільгосппродукцію зросли на 57 %, хоча за деякими позиціями (яйця, зернові, соняшник) зростання становило від 80 до 120 %.
Відбувся аукціон частот на будівництво зв'язку 3g. Запропоновані операторами ставки практично не відрізнялися від початкових – 2,7 млрд грн за смугу частот однієї ліцензії. Остаточні торги "з голосу" намічено на 23 лютого.
Реверсний газ обходиться Україні на 20 % дешевше російського, ціна на нього нижче $300 за 1000 м3. Закупівлі з Європи вже перевищили обсяги поставок із Росії.
Курс продажу готівкового долара продовжує зростати та перевищив уже 26 грн/$. Офіційні курси: 26,36 грн/$ (+0,31 грн), 30,07 грн/€ (+0,42 грн), 4,21 грн/10 руб. (+0,21 грн).
Рада Безпеки ООН одностайно прийняла запропоновану Росією резолюцію, яка схвалює комплекс заходів щодо реалізації мінських угод, включаючи повне припинення вогню.
Американські сенатори Маккейн і Грем прямо звинуватили лідерів США, Франції і Німеччини в потуранні президенту РФ Путіну. Незважаючи на заяви про відсутність військового вирішення конфлікту в Україні, західні лідери фактично підтримали триваючу агресію Путіна в Донбасі.
Представник США в ООН Пауер вважає, що Росія несе пряму відповідальність за виникнення та ескалацію збройного конфлікту в Україні та підтримує наступальні операції бойовиків.
Президент Порошенко звернувся до Ради Безпеки ООН та ЄС із проханням відреагувати на агресивні дії РФ, що порушують мінські угоди. Він знову попросив США надати оборонні озброєння. За словами радника міністра оборони Бірюкова, до США передано перелік необхідних озброєнь.
МЗС Франції стверджує, що режим припинення вогню в Донбасі в цілому дотримується, але бої у районі Дебальцевого тривають, і бойовики не збираються відводити важкі озброєння.
Голова комісії Бундестагу Реттген поклав відповідальність за ескалацію ситуації у Донбасі безпосередньо на президента РФ Путіна та попередив, що проти Росії буде застосовано нові санкції.
Посол США в Україні Пайєт стверджує, що російські війська та бойовики порушили мінські угоди та продовжують наступ на Дебальцеве.
Єврокомісія вимагає негайного припинення вогню в Дебальцевому.
Канада ввела додаткові санкції щодо юридичних і фізичних осіб із Росії та бойовиків Донбасу. Зокрема, під санкції потрапили рух "Новоросія" і компанія "Роснефть".
“Газпром” намагається максимально замінити іноземних постачальників продукції та комплектуючих, крім випадків відсутності виробництва в Росії.
Мінекономрозвитку РФ запланувало скорочення ВВП на 3 % і прогнозує подальший затяжний спад в економіці.
Бездіяльність українських силових структур може призвести до зняття Євросоюзом санкцій з оточення та "сім'ї" колишнього президента Януковича.
No comments:
Post a Comment